Často kladené otázky

Pokud hledáte odpovědi...

Vítáme vás v sekci věnované odpovědím na často pokládané otázky. Níže jsme vytvořili seznam otázek, které vás zajímají nejčastěji. Pokud máte jiné otázky, neváhejte nás kontaktovat přes formulář (uvedený v patičce webu) nebo email či telefon, který najdete v sekci kontakty.

Je těžké odhadnou čas, který bude potřeba pro vytvoření webových stránek či aplikace. Záleží na náročnosti a vašich požadavcích. Pro vaši představu stránky pro Zájezdní hostinec Na Netřebě jsme vytvořili do 12-ti dní, webové stránky NovéTváře.cz - pro výjimečné a talentované lidi pak za necelý měsíc.

Webové stránky jsme rozdělili do tří kategorií a k nim jsme připravili orientační ceník. Cena projektu se ovšem nedá přesně říci bez předchozího nastínění požadavku, jelikož je každý projekt unikátní.
Podklady si nemusíte zajišťovat žádné. Pokud máte v hlavě nápad, tak ho stačí přenést na papír a vše ostatní dořešíme spolu.

Ano, to je samozřejmost! Výsledné stránky budou disponovat:

  • kvalitní SEO optimalizací
  • minimálním množstvím kódu, pro rychlé načítání
  • moderním vzhledem a způsobem naprogramování
  • a dalšími technikami... (Prohlédněte si naše grafické a programátorské reference.)
V první řadě se s vámi spojíme a domluvíme si buď telefonickou nebo osobní schůzku. Na ní zjistíme vaše požadavky a připravíme pro vás grafické řešení. Poté se postaráme o vývoj webových stránek či aplikace a vám představíme funkční verzi stránek. Doladíme poslední delaily a přesuneme projekt na webový server, odkud budou stránky dostupné z Internetu.
Z naší strany žádné poplatky nečekejte. Projekt je zaplacen předem stanovenou částkou a případný servis stránek či aplikace (upravení / přidání nové funkce) se řeší zvlášť. Jelikož se jedná o Internetovou službu, tak k jejímu provozu je potřeba tzv. webový server a internetová doména. Obojí dohromady vás vyjde na cca 500 Kč ročně.